home historia obiekty forum linki
docz do nas
aktualnoci o nas blog ekonomia speedwaya napisali o nas Galeria
Obecny czas: 01 Maj 2024, 23:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 60 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 10 Cze 2009, 20:03 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27 Sty 2009, 22:43
Posty: 309
OK, Wojtek. Nawet napisze na blogu pod tytułem "Pyrlandia, Pyrlandia" nowy felieton o moich najfajniejszych chwilach związanych z Golęcinem i Skorpionami.A mam ogromny sentyment do Skorpionów jako świetnej ekipy kibicowskiej.Póki co to wyjeżdżam na Boże Ciało do Gniezna bo o 17.00 mecz z Rzeszowem, zostaję tam do soboty (może rybki połowię w Dębówcu) a rano w sobotę - wyjazd do Rzeszowa. Mam tam kuzynkę - tez starą żużlówę z synem kibicem, pisującym w naszym typerze.W niedzielę mecz na Hetmańskiej i powrót do Warszawy nocnym pociągiem.Całe szczęście że udało mi się załatwić zastępstwa na dwie poranne lekcje w poniedziałek w gimnazjum bo pociąg dopiero o 9.30. przyjeżdża do Warszawy a innego połączenia po meczu nie ma.Kiedyś ach kiedyż ja zarobię na samochód? takie pytanko retoryczne.... :lol: Tak więc nie będzie mnie w Jaskini na GP Kopenhaga i w Roosterze na meczu z Atlasem...no ale nie można mieć wszystkiego.Start Gniezno jednak górą!Emocjonalnie, bo nie chodzi o wynik ale....fantazja, fantazja, fantazja jest od tego, żeby bawić się, żeby bawić się na całego.... bo życie jest krótkie! ;)

_________________
Start Gniezno Pany
Czerwono - czarne szatany!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 17 Cze 2009, 01:51 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 29 Sty 2009, 01:00
Posty: 453
Felietonik już jest na stronce.

Po lekturze stwierdzam, że fenomen Skórnickiego w Poznaniu jest ewenementem! Oby więcej takich przypadków w polskich klubach żużlowych.

W najbliższym czasie felieton będzie dostępny także na sport24.pl

_________________
Ze sportowymi pozdrowieniami,
Wojciech Jankowski
w.jankowski@zuzel.waw.pl
www.wtswarszawa.pl
http://www.zuzel.waw.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 04 Lip 2009, 01:42 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27 Sty 2009, 22:43
Posty: 309
Wreszcie skończyłam nowy felieton pt.Od "Tequili "do "Maryli" i niedługo będzie na stronie. Może to lepiej jak opadną emocje związane z wyjazdem do Piły i wtedy tekst jest przemyślany choć nie zawiera tej "iskry"...już nie wiem co lepsze...Zawsze na początku trzymam się myśli przewodniej - miało być o żużlowych knajpkach i w nawiązaniu do lubelskij knajpki wyjazd do Piły - ale mi się watek Sebastiana Trumińskiego przyplątał oraz rozwinął, bo lubelski - i kwestia zbieractwa....choć akurat to aktualne bardzo.Martynka Jaracz z Krosna - najmłodsza startowa w Polsce - zbiera pamiątki na aukcję dla Sonke Petersena.Wszyscy wiemy o co kaman więc ja w Gnieźnie zbiorę jeszcze z kilkanaście autografów i przekażę Martynce album bo będzie w Warszawie 12 lipca.Będzie u nas spała, chce zobaczyć stadion i Roostera a w czwartek jedzie z nami do Leszna na baraże.Tak a propos Leszna - ktoś może nas zabrać - Kubę, Martynkę i mnie - czy raczej wspólnie pociągiem może pojedziemy... :)

_________________
Start Gniezno Pany
Czerwono - czarne szatany!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 08 Lip 2009, 11:33 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 29 Sty 2009, 01:00
Posty: 453
Felietonik i zdjęcia są już na stronie. W najbliższym czasie ukaże się też na sport24.pl!

_________________
Ze sportowymi pozdrowieniami,
Wojciech Jankowski
w.jankowski@zuzel.waw.pl
www.wtswarszawa.pl
http://www.zuzel.waw.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 13 Lip 2009, 16:54 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27 Sty 2009, 22:43
Posty: 309
Teraz pracuję nad felietonem łączącym wątki "lubelskie" - kilka smaczków z wyjazdu do Piły z lubelakami, uroczystość wręczenia Maniemu proporczyka za konkurs "Jaki to zawodnik?" w Tequili po meczu w Lublinie oraz wygrana w Gnieźnie z Tarnowem!Pomysły na tytuły to "Kto dzierży bęben ten ma władzę" lub " "Mój romans z >Koziołkami<"....jeszcze nie wiem....ale romans zdecydowanie rozwija się bo jadę do Miszkolca na mecz z Lublinem...przy okazji wyjazdu na tygodniowe seminarium do Matrafured pod Budapesztem od poniedziałku...Łączę przyjemne z pożytecznym.Materiał na nowe felietony murowany, poza tym pierwszy raz wyjeżdżam na Węgry, znam tylko kilka przekleństw i zwrotów grzecznościowych....ale mapę Miszkolca z adresem stadionu mam! :D :D :D

_________________
Start Gniezno Pany
Czerwono - czarne szatany!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 18 Lip 2009, 00:56 
Offline

Dołączenie: 18 Lip 2009, 00:48
Posty: 2
Miejscowość: Lublin
jawka napisał(a):
romans zdecydowanie rozwija się bo jadę do Miszkolca na mecz z Lublinem...

Oj będzie się działo :) Pani Teresko czekam z niecierpliwością na ten stricte lubelski felieton :idea:

P.S. Witam przy okazji wszystkich użytkowników tego zacnego forum. Co prawda do WTS-u nie należę i w najbliższym czsie raczej sie to nie zmieni, ale zarejestrowałem się by - zgodnie z obietnicą - pokonać Maniego w następnej edycji konkursu fotograficznego 8-) Mam nadzieję, że będzie kiedyś okazja poznać się w Roosterze jak zbłądzę któregoś dnia do stolicy :D Póki co z Warszawą łączy mnie tylko tyle, że mój pracodawca ma tam swoją siedzibę. Zawsze coś :mrgreen:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 22 Lip 2009, 17:02 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27 Sty 2009, 22:43
Posty: 309
Witaj Meeshka kochany, jak tam po wyjezdzie wegierskim? czy piwko Lowenbrau ci nie zaszkodziŁo?Ja sobie codziennie dawkuje po kilka puszeczek niebieskich wracajac wspomnieniami do Miszkolca bo te wina wegierskie zupelnie mnie nie rajcuja...Po przjezdzie w nastepnym tygodniu napisze felieton stricte wegiersko - lubelski pt."Gratulalo Miskolc!"....codziennie wieczorem popijajac sobie po wykladach w towarzystwie miedzynarodowym - nagle wstaje i wrzeszce:Gratulalo Miszkolc! wprowdzajac w oslupienie sztywne srodowisko naukowe....no i paraduje we fladze bialo- czerwonej ...napisze, napisze a na razie widze ze Wojtek nie umiescil aktualnosci - wreczenie Maniemu proporczyka w Tequili i nowego felietonu, ktory napisalam wczesniej ze wzgledu na dluzszy wyjazd.Pewwnie Wojtek lada dzioen uaktualni strone, ja nie mam na to wplywu. Coz, Meeska, nie ukrywam ze mam w domu kilka fajnych nagrod na nastepne edycje konkursu fotozagadek!Moze zgarniesz laur! :D
PS.Kurde, ta wegirska czcionka, zet i ygrek sa zupelnie w innych miejscach i nie ma polskiej czcionki...ale ciesze sie ze w ogole po trzech dniach znalalzam kafejke internetowa w miasteczku i ze moglam urwac sie ze zwiedzania kolejnego muzeum etnograficznego.... ;)

_________________
Start Gniezno Pany
Czerwono - czarne szatany!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 22 Lip 2009, 22:51 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 01 Lut 2009, 20:49
Posty: 185
Wiem, ze to nie ten temat .... ale ...

Jawka!!! Sto lat, sto lat .... Zdrowia i ogromu sily na:
dalszy ciag Bloga,
kolejne pomysly i dzialania w WTS,
kazdy kolejny dzien,
nastepne speedway'owe eskapady :-).

Sklada - jak zawsze - skromny Greg :-))

BUZIOL. :-)

_________________
Apator "K", Apator "S" Apator Mistrzem Polski jest ..... ;-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 22 Lip 2009, 23:07 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 29 Sty 2009, 01:00
Posty: 453
Tereska, ze względu na udaną obronę ostatnie dni były trochę zakręcone:) Obecnie wracam do prozy życia. News jest już w aktualnościach. Felieton bedzie na dniach, także na sport24.pl.

Udanego wypoczynku na Węgrzech!

_________________
Ze sportowymi pozdrowieniami,
Wojciech Jankowski
w.jankowski@zuzel.waw.pl
www.wtswarszawa.pl
http://www.zuzel.waw.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 29 Lip 2009, 00:14 
Offline

Dołączenie: 18 Lip 2009, 00:48
Posty: 2
Miejscowość: Lublin
jawka napisał(a):
Witaj Meeshka kochany, jak tam po wyjezdzie wegierskim? czy piwko Lowenbrau ci nie zaszkodziŁo?


Ehh nie ma takiej opcji w ogóle. Jak przyjdzie taki czas, że piwko mi zacznie szkodzić to będzie znak, że czas się już zabierać z tego świata :D A wyjazd bardzo przyjemny choć dla mnie pierwszy od długiego czasu samochodem zamiast w większej grupie, ale za to fajny spontan wyszedł z wyjazdem dzień wcześniej i oglądaniem finału DPŚ już w Miszkolcu :) No i pojscie do pracy na 12 godzin po 3 godzinach snu - bezcenne :P Ale czego się nie robi dla tego naszego żużla, czyż nie :?:

PS. Jak tam ręka :?:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 15 Sie 2009, 17:04 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27 Sty 2009, 22:43
Posty: 309
Ręka fantastycznie, minęły 4 tygodnie, nowe ciałko się nawarstwiło.Kuzynka z Anglii mówiła (byłam z nią w Pieninach w tym tygodniu) że kobitki na zachodzie robią sobie takie operacje z twarzą czyli przypalanie naskórka i pod spodem warstwa jest gładsza.Tak jak na mojej ręce. Ale w życiu bym sobie nie zafundowała z własnej woli takiego zabiegu....Aaaaa, kibice lubelscy będą usatysfakcjonowani - walnęłam właśnie taki felieton że padniesz, Meeshka!Z podziwu mam nadzieję! ;) Gratulalok, MIszkolc, brawo, Lublin! :D A wyjazd - to do Łodzi z Polonią Piła 16 sierpnia mi się kroi! :)

_________________
Start Gniezno Pany
Czerwono - czarne szatany!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 16 Sie 2009, 15:24 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 29 Sty 2009, 01:00
Posty: 453
Nowy felietonik już na stronce. Niedługo pewnie ukaże się również na sport24.pl.

_________________
Ze sportowymi pozdrowieniami,
Wojciech Jankowski
w.jankowski@zuzel.waw.pl
www.wtswarszawa.pl
http://www.zuzel.waw.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 21 Sie 2009, 13:50 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27 Sty 2009, 22:43
Posty: 309
Dzięki, Wojtek! Troszkę skróciłeś słowo "gratulalok" ale któż z nas jest ekspertem ugrofińskim.... :oops:
Byłam w końcu w Lublinie a nie w Łodzi bo tam miał być mecz troszkę bardziej zacięty niż Orzeł - Polonia Piła.... ;) ale tylko troszkę, jak sie okazało!Miło było spotkać Maniego, Ulę, Ernesta,Bartosza i innych biało - żółto - niebieskich wariatów! Uczestniczyłam w oprawie podczas prezentacji, rzucałam taśmy - stąd była ich taka ściana...Maciek Michaluk po meczu powiedział że zawsze boi się dostać w łeb taką taśmą....nie dziwota skoro tak ostro waliliśmy na tor! :lol:
Mam pomysł na nowy felieton dzięki temu wyjazdowi bo byłam świadkiem "narodzin nowego kibica żużla" - Jacka z Grodziska.Do kompletu Ania z Katowic kibicująca pierwszy raz w Rybniku oraz mały Franek z Gniezna - i mam materiał! :D
Pytanko - czy ktoś wybiera się rano na Wandę Kraków w najbliższą niedzielę 23 sierpnia? :roll:

_________________
Start Gniezno Pany
Czerwono - czarne szatany!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 30 Sie 2009, 14:17 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 29 Sty 2009, 01:00
Posty: 453
W galerii są już wszystkie zdjęcia z wyjazdu do Krakowa!

Jest co oglądać!

_________________
Ze sportowymi pozdrowieniami,
Wojciech Jankowski
w.jankowski@zuzel.waw.pl
www.wtswarszawa.pl
http://www.zuzel.waw.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 03 Wrz 2009, 22:47 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 29 Sty 2009, 01:00
Posty: 453
Ze względu na problemy techniczne związane z pracą serwera kolejny felietonik publikowany jest z małym opóźnieniem. Myślę jednak, że sama relacja jest bardzo ciekawa, bo przedstawia całą otoczkę związaną z powrotem czarnego sportu do Krakowa.

Felieton jest już na blogu, a na dniach powinien ukazać się na portalu sport24.pl.

_________________
Ze sportowymi pozdrowieniami,
Wojciech Jankowski
w.jankowski@zuzel.waw.pl
www.wtswarszawa.pl
http://www.zuzel.waw.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 29 Wrz 2009, 09:44 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 29 Sty 2009, 01:00
Posty: 453
Trochę dłużej trzeba było czekać na nowy felieton, ale warto było. Zapraszam do lektury nowego odcinka!

_________________
Ze sportowymi pozdrowieniami,
Wojciech Jankowski
w.jankowski@zuzel.waw.pl
www.wtswarszawa.pl
http://www.zuzel.waw.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 21 Paź 2009, 10:26 
Offline

Dołączenie: 06 Kwi 2009, 15:23
Posty: 55
Felieton w tempie ekspresowym!!!!!
Przyłączam się do buziaków dla rodzinki z Gniezna - Natalkę całuję najmocniej! Kuba zachował się jak prawdziwy mężczyzna - czy tylko oby bezinteresownie ;) ?
Zwrócić tylko muszę uwagę na pewien szczegół, że to Rafał (mój osobisty) wygrał konkurs wiedzy prowadzony przez Andrzeja.
Janek wygrał po dogrywce klasyfikacje "poza WTS":). Czego oczywiście gratulujemy!!!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 21 Paź 2009, 11:06 
Offline

Dołączenie: 30 Sty 2009, 12:55
Posty: 129
Cytuj:
Ciekawe, bo przy bramkach ochrona dokładnie eliminowała wszelkie próby wnoszenia napojów, nawet soki w kartonikach lądowały na stercie butelek i puszek?


ja w skarpetkach wniosłem dwie ćwiartki, a moja siostra tyle samo w etui od aparatu fotograficznego - aparat też był w tym etui :)...

co ciekawe, każdy ciągnie do 'swoich' - pomimo, że ja jestem rdzennym Warszawiakiem to moją osobistą stolicą, żużla jest Grudziądz i stojac na stadionie w bliskim sąsiedztwie z Wami napodkałem ekipę właśnie z Grudziądza z którą razem balowałem podczas GP :D
co ciekawe czowiek w stanie wskazujacym z wieloma nacjami się dogada - najpierw w supermarkjecie pogadaliśmy z Duńskimi kibicami, potem przed autokarem naszym stał autokar Angoli, którzy przyjechali kibicować 'ejdżejowi' i Crumpowi, a na stadionie gadaliśmy z Ukraińcami :)

jeszcze raz dzięki za wspólny wyjazd i mam nadzieje do zobaczenia w autokarze w przyszłym sezonie
pozdro

Image
to my i Duńczycy centrum handlowym :)
Image
a to na stadionie z ekipą Grudziadzką


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 27 Paź 2009, 14:13 
Offline

Dołączenie: 27 Paź 2009, 13:35
Posty: 1
Witaj Tereniu :D

Felieton jak zawsze ciekawy.Kujawsko-pomorscy "cenzorzy" z 24sport,nie moga przebolec zapewne tych "tubylcow" spadajacych na Was,zatem nie doczekamy sie tam Twoich wrazen z Bydoszczy.Pozdrawiam serdecznie.

_________________
zbyno60

"...usta zamykaja sie wtedy,gdy maja do powiedzenia cos waznego..."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 27 Paź 2009, 23:30 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27 Sty 2009, 22:43
Posty: 309
Eeeee, przełknęli jakoś, dziś się ukazał wieczorem na Sport 24, dzięki za czujność, Zbyno i po raz en-ty gratulacje dla Falubazu! :D
Naj, fajne fotki!Bliskie spotkania z Duńczykami w markecie, ha,ha! :) Jakże ty te flaszki w skarpetkach przemyciłeś, tak pytam technicznie na przyszłość...bo mi wyczesali Bollsa... :cry:

_________________
Start Gniezno Pany
Czerwono - czarne szatany!


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 60 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Edited by InServ Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group