home historia obiekty forum linki
docz do nas
aktualnoci o nas blog ekonomia speedwaya napisali o nas Galeria
Obecny czas: 08 Maj 2024, 03:14

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: WTS Nice Warszawa w eliminacjach MMPPK!
PostWysłany: 24 Maj 2011, 15:17 
Offline

Dołączenie: 30 Sty 2009, 12:55
Posty: 129
Wojciech_Jankowski napisał(a):
Wiem, że zawsze znajdą się osoby niezadowolone. Nie było sponsorów, zawodników, trenera - było źle. Udało się to wszystko znaleźć - też jest źle.


ale zawodników, trenerów i sponsora nie było i nie ma niestety :cry:
nadażyła się okazja kupienia sobie medalika i ktoś skorzystał na Twoim zaangażowaniu.
bardzo cenię u Ciebie Wojtku szczerość i bezgraniczne oddanie w sprawie walki o żużel w Warszawie, ale w tej sprawie jest w moim odczuciu nieco inaczej... co innego jest mieć żuzel w Warszawie (na jakimkolwiek poziomie-ale tu widzę znowu jest ten sam problem co zabił nam żużel ostatnio, czyli aspiracje ekstraligowe, medalowe, rozgłosowe, albo 'srał to pies') a co innego mieć medal pod nazwą 'Warszawa' stworzyć drużynę okolicznościową NICE WTS i wynająć na dwie imprezy dwóch najlepszych juniorów(o sprzyjającym temu charakterze) by zagwarantowali firmie NICE kolejny medal do 'referencji' - ja to tak odbieram... jest to sukces Wasz/Twój organizacyjny, NICE-komercyjny, przynoszący rozgłos i dyplom na ściane... ale czy jakiś kibic to zauważył i docenił, powiedział 'tak!, o to chodzi, to jest właśnie ta słuszna droga, tego potrzebowaliśmy'
jeszcze bym do tego dał radę podejść optymistycznie gdyby ta firma NICE przystapiła do takich zawodów, ale dała możliwosć rozwoju jakimś ukrytym talentom, rokującym, ale potrzebujacym zawodnikom - to byłoby szczytne i godne pochwały, a to po prostu był manewr kupienia sobie medalu... ja to tak odbieram i nie mogę nawet tego z nikim skonfrontować bo nikt się na ten temat nie wypowiada na forum...

czy WTS NICE Warszawa by przystąpił do tej zabawy, gdyby Pawlickich się nie udało zalatwić....? chodzi mi gównie o to czy firma NICE by objęła patronatem przykładową pare Drożdżowski, Przedpełski, Ojczenasz??

pytanie #2 - jak to się stało, że Braun jadący w biegu gdzie ma "2*" z urzędu nie dojezdża do mety z powodu defektu? czy on dostał tylko ładny kevlar do zdjęcia, czy jakąś pomoc sprzętowa też?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WTS Nice Warszawa w eliminacjach MMPPK!
PostWysłany: 24 Maj 2011, 22:17 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 29 Sty 2009, 01:00
Posty: 453
A czy któraś z polskich drużyn ligowych, które przodują obecnie w Ekstralidze, jest oparta na wychowankach? Oczywiście nie odbieram nikomu prawa do własnego zdania.

Pół roku pracowałem na to, żeby:
a) regulamin pozwolił nam na start, bo wg ubiegłorocznego nie moglibyśmy zgłosić drużyny
b) poszukać zaplecze sponsorskie (bo zwróć uwagę, że Nice jest sponsorem tytularnym, ale oprócz tego musimy docenić rolę HomePlus, Honda Aries Power czy DTZ (Złotych Tarasów)
c) poszukać trenera (bo nie znam się tak dobrze na sprzęcie) i zawodników
d) poszukać "domowego" toru, który udało się znaleźć w przyjaznej Pile, a musisz wiedzieć, że niektóre kluby żądały gigantycznych kwot za wynajem obiektu...

Wiem, że to nadal nie jest drużyna ligowa, ale przynajmniej Warszawa gdzieś być moze zapisze się w kronikach sportu żużlowego i wtedy nikt już mi nie zarzuci, że WTS organizował tylko wspólne spotkania przy piwie.

A teraz odpowiedzi na pytania:

naj napisał(a):
czy WTS NICE Warszawa by przystąpił do tej zabawy, gdyby Pawlickich się nie udało zalatwić....? chodzi mi gównie o to czy firma NICE by objęła patronatem przykładową pare Drożdżowski, Przedpełski, Ojczenasz??


Tak. Już 11 stycznia Pan Adam zadeklarował swoją pomoc. Wtedy zakładaliśmy, że wystąpi właśnie trzech juniorów świeżo po licencji. Uwierz mi, że tylko nieliczne kluby chciały w ogóle podjąć temat wypożyczenia, a niektórzy za zawodników z rocznym stażem żądali olbrzymich pieniędzy. W kwietniu urodził się pomysł braci Pawlickich, którzy mieli problem ze znalezieniem klubu ligowego i zgodzili się na występy z Syrenką na piersi.

Cytuj:
pytanie #2 - jak to się stało, że Braun jadący w biegu gdzie ma "2*" z urzędu nie dojezdża do mety z powodu defektu? czy on dostał tylko ładny kevlar do zdjęcia, czy jakąś pomoc sprzętowa też?


Zerwany łańcuch - niestety, takie rzeczy zdarzają się w żużlu... Ale wiedziałem, że ktoś się tego doczepi. Łańcuch spadł na pierwszym łuku trzeciego okrążenia. Gdyby kółko dalej, Patryk pewnie dobiegłby do mety. Do tego momentu Patryk jechał pewnie po dwa punkty.

_________________
Ze sportowymi pozdrowieniami,
Wojciech Jankowski
w.jankowski@zuzel.waw.pl
www.wtswarszawa.pl
http://www.zuzel.waw.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WTS Nice Warszawa w eliminacjach MMPPK!
PostWysłany: 25 Maj 2011, 11:11 
Offline

Dołączenie: 30 Sty 2009, 12:55
Posty: 129
Wojciech_Jankowski napisał(a):
A czy któraś z polskich drużyn ligowych, które przodują obecnie w Ekstralidze, jest oparta na wychowankach?

no w MMPPK raczej tak, do tego przez wymóg obowiązku startu polskich juniorów sytuacja ma szansę się re-uzdrowić, bo juz widać efekty ,ale nie o to mi zupełnie chodziło, jeszcze raz powtarzam, że nie ujmuje Twojego osobistego sukcesu organizacyjnego, zaangażowania, pasji i czasu jaki w to wkładasz, ale tak jak zauważył choćby Papiak, taki manewr z podkupieniem Pawlickich nie przyspoży naszemu środowisku sprzymierzeńców, każdy powie - Warszawa nic nie wnosi do żużla, a strzela w medale - cwaniaki itp... przecież wszystko można kupic - może nawet Golloba na IMP jakby była możliwość...
istnieje coś takiego jak drużynowy puchar świata i tam dzieją się podobne anomalia klubowe i szacunkiem kibiców się to ani trochę nie cieszy.

Wojciech_Jankowski napisał(a):
A teraz odpowiedzi na pytania:

naj napisał(a):
czy WTS NICE Warszawa by przystąpił do tej zabawy, gdyby Pawlickich się nie udało zalatwić....? chodzi mi gównie o to czy firma NICE by objęła patronatem przykładową pare Drożdżowski, Przedpełski, Ojczenasz??


Tak. Już 11 stycznia Pan Adam zadeklarował swoją pomoc. Wtedy zakładaliśmy, że wystąpi właśnie trzech juniorów świeżo po licencji. Uwierz mi, że tylko nieliczne kluby chciały w ogóle podjąć temat wypożyczenia, a niektórzy za zawodników z rocznym stażem żądali olbrzymich pieniędzy. W kwietniu urodził się pomysł braci Pawlickich, którzy mieli problem ze znalezieniem klubu ligowego i zgodzili się na występy z Syrenką na piersi.

Cytuj:
pytanie #2 - jak to się stało, że Braun jadący w biegu gdzie ma "2*" z urzędu nie dojezdża do mety z powodu defektu? czy on dostał tylko ładny kevlar do zdjęcia, czy jakąś pomoc sprzętowa też?


Zerwany łańcuch - niestety, takie rzeczy zdarzają się w żużlu... Ale wiedziałem, że ktoś się tego doczepi. Łańcuch spadł na pierwszym łuku trzeciego okrążenia. Gdyby kółko dalej, Patryk pewnie dobiegłby do mety. Do tego momentu Patryk jechał pewnie po dwa punkty.


to nie są odpowiedzi na moje pytania, ja pytałem czy Nice byłoby sponsorem tytularnym drużyny składającej się z 'Drożdżowskich" skazanych na niezauważone odpadnięcie w pierwszym turnieju? i czy jakąś pomoca sprzętową został objęty Braun? bo Pawliccy domniemam bezinteresownie 'Syrenki na pierś nie przykleili'... trener...? kto nim był? przecież Pawliccy mają swój team i im żadni trenerzy do szczęscia nie są potrzebni, skoro wszystkiego nauczył ich ojciec x-lat temu na własnym prywatnym torze, a czego można nauczyć Brauna w drodze z Warszawy do Poznania? Pawliccy pokazali tym ruchem swoją niezależność (im też było takie rozwiązanie na ręke) woleli pewnie pojechać w klubie widmo i za $$ niż wystartować 'psim obowiązkiem' dla Piły w której znaleźli sie przypadkowo...a medal zdobywają tak czy siak tylko dla siebie po to by udowodnić innym, że są lepsi od nich


Cytuj:
W kwietniu urodził się pomysł braci Pawlickich, którzy mieli problem ze znalezieniem klubu ligowego i zgodzili się na występy z Syrenką na piersi.

plotka mówi, ze oni mieli to w kontrakcie, więc teraz jeszcze rodzi się kolejne pytanie, w jakim stopniu Firma Nice stoi za ich kontraktem w Pile?? i z kim oni właściwie mają kontrakty podpisane :?

to jest tylko moje zdanie, nie wiele sie liczy, ale obawiam się, ze może byc ono też podobnie odebrane przez kibiców z innych miast
juz nie udzielam sie w tym temacie nie chce nakręcać spirali wzajemnego niezrozumienia i niechęci bo wierze, ze mamy wspólne marzenie priorytetowe by - żużel był w Warszawie, a nie Warszawa w żużlu
pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WTS Nice Warszawa w eliminacjach MMPPK!
PostWysłany: 25 Maj 2011, 11:49 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 26 Sty 2009, 16:31
Posty: 271
Miejscowość: Warszawa
Myślę że bracia Pawliccy to już sami do końca nie wiedzą z kim mają podpisane kontrakty i ile ich jest.

_________________
papiak1969
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WTS Nice Warszawa w eliminacjach MMPPK!
PostWysłany: 25 Maj 2011, 14:52 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 01 Lut 2009, 20:49
Posty: 185
A ja sie ciesze, ze Pawliccy reprezentuja WTS. A sam fakt, ze na torach zuzlowych pojawily sie plastrony z Syrenka to prawie kolejny cud nad Wisla.
Oczywiscie, ze wolalbym aby w barwach WTS-u jezdzili sami wychowankowie. Jednak to z wiadomych wzgledow jest na chwile obecna niemozliwe. Chcialbym zapytac ... a dlaczego niby Pawliccy to zli a inni lepsi? Mamy wolny rynek i kazdy orze jak moze. Byla okazja pozyskac tych chlopakow ... to super. I nawet jezeli zdobeda medale tylko "dla siebie" a sponsorzy zawiesza na scianach swoich gabinetow trofea ... to nie widze w tym nic zlego. Sytuacja warszawskiego speedwaya jaka jest kazdy widzi ... i to tylko dzieki sponsorom moze ona ulec zmianie. Bez pieniedzy nikt nic nie osiagnie w tym sporcie - warto o tym pamietac.

I naprawde nie ma to znaczenia czy Warszawa zdobedzie medal ... Znaczenie ma to, ze oprocz wielu inicjatyw WTS typu wspolne ogladanie transmisji na ekaranach TV, wspolne wyjazdy na mecze, konkursy i pokazy - mamy cos o wiele bardziej konkretnego - mozliwosc kibicowania mlodym chlopakom reprezentujacych barwy WTS na zuzlowych torach. A to juz jest inna - wyzsza polka - panie i panowie.

Mam nadzieje, ze sukcesy "naszej" pary beda konkretna propozycja dla Firm, sponsorow na biznesowe spojrzenie i zauwazenie mozliwosci ich wlasnego rozwoju i reklame poprzez reaktywacje czarnego sportu w Warszawie. Oby ...

pozdrawiam
Greg

_________________
Apator "K", Apator "S" Apator Mistrzem Polski jest ..... ;-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WTS Nice Warszawa w eliminacjach MMPPK!
PostWysłany: 26 Maj 2011, 23:42 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 29 Sty 2009, 01:00
Posty: 453
naj napisał(a):
to nie są odpowiedzi na moje pytania, ja pytałem czy Nice byłoby sponsorem tytularnym drużyny składającej się z 'Drożdżowskich" skazanych na niezauważone odpadnięcie w pierwszym turnieju? i czy jakąś pomoca sprzętową został objęty Braun? bo Pawliccy domniemam bezinteresownie 'Syrenki na pierś nie przykleili'... trener...? kto nim był? przecież Pawliccy mają swój team i im żadni trenerzy do szczęscia nie są potrzebni, skoro wszystkiego nauczył ich ojciec x-lat temu na własnym prywatnym torze, a czego można nauczyć Brauna w drodze z Warszawy do Poznania? Pawliccy pokazali tym ruchem swoją niezależność (im też było takie rozwiązanie na ręke) woleli pewnie pojechać w klubie widmo i za $$ niż wystartować 'psim obowiązkiem' dla Piły w której znaleźli sie przypadkowo...a medal zdobywają tak czy siak tylko dla siebie po to by udowodnić innym, że są lepsi od nich


Od grudnia zaczęło się intensywne szukanie sponsorów. Pan Adam mi zaufał i od razu (nawet kiedy nie było jeszcze oficjalnej oferty) zasugerował sponsoring tytularny. Później sam zaangażował się jeszcze bardziej. Czy to naprawdę źle, że firma jakby nie patrzeć warszawska (z Pruszkowa, ale prawie wszyscy, którzy są tam zatrudnieni mieszkają w Warszawie) zaoferowała taką pomoc? Do tego doszedł HomePlus i Honda Aries Power i udał się zamknąć budżet. Bez nich nie byłoby drużyny w jakimkolwiek składzie. I nikt nie pytał, w jakim składzie pojedziemy.

Trener Stanisław Miedziński to wspaniały człowiek, który potrafił wprowadzić spokojną atmosferę w parku maszyn i doradzał sprzętowo. W pierwszym biegu Patrykowi prawie klocki z tylnej opony wyrywało. Gdyby nie było w parku maszyn trenera Miedzińskiego, ja nie potrafiłbym odpowiedzieć, co zmienić w motocyklu, żeby w drugim biegu tak nie było.

Cytuj:
W kwietniu urodził się pomysł braci Pawlickich, którzy mieli problem ze znalezieniem klubu ligowego i zgodzili się na występy z Syrenką na piersi.
plotka mówi, ze oni mieli to w kontrakcie, więc teraz jeszcze rodzi się kolejne pytanie, w jakim stopniu Firma Nice stoi za ich kontraktem w Pile?? i z kim oni właściwie mają kontrakty podpisane :?

to jest tylko moje zdanie, nie wiele sie liczy, ale obawiam się, ze może byc ono też podobnie odebrane przez kibiców z innych miast
juz nie udzielam sie w tym temacie nie chce nakręcać spirali wzajemnego niezrozumienia i niechęci bo wierze, ze mamy wspólne marzenie priorytetowe by - żużel był w Warszawie, a nie Warszawa w żużlu
pozdrawiam


Uwierz mi, że dla Nice było ważne, aby dwaj bracia kontynuowali karierę. A był moment, że Przemek i Piotrek chcieli wszystko to rzucić w kąt... Po tym jak nie było możliwe wypożyczenie do klubu ekstraligowego, żaden klub z I ligi ich tak naprawdę nie potrzebował, bo składy były już dawno zbudowane w oparciu o KSM poszczególnych zawodników.

Udało się stworzyć drużynę. Mam nadzieję, że WOSiR to zauważył i wynajmie nam obiekt na Stegnach za mniej niż połowę drugoligowego budżetu, bo dostrzeże, że ma do czynienia z odpowiedzialnymi ludźmi. Ja jestem cały czas otwarty na wszelkie pomysły, co jeszcze można zrobić, aby rzeczywicie żużel był w Warszawie. Zgłaszając drużynę w takim składzie, udało nam zwrócić mocno na siebie uwagę.

_________________
Ze sportowymi pozdrowieniami,
Wojciech Jankowski
w.jankowski@zuzel.waw.pl
www.wtswarszawa.pl
http://www.zuzel.waw.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WTS Nice Warszawa w eliminacjach MMPPK!
PostWysłany: 27 Maj 2011, 11:13 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 18 Maj 2011, 15:12
Posty: 3
Miejscowość: Warszawa
Wojciech_Jankowski napisał(a):
Mam nadzieję, że WOSiR to zauważył i wynajmie nam obiekt na Stegnach


Możliwe że temat był poruszany (pierwszy mój post an forum), ale strasznie mnie zdziwiło (usłyszane, przeczytane gdzieś w jakimś portalu) że nie biorą Państwo pod uwagę stadionu Gwardii. Czy to prawda ? Fakt - jest w złym stanie lecz moim zdaniem wymagałby mniejszych nakładów finansowych niż "budowanie nowego obiektu od zera".
Czy to prawda że okoliczni mieszkańcy protestowali przeciw zawodom żużlowym na stadionie ?

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WTS Nice Warszawa w eliminacjach MMPPK!
PostWysłany: 27 Maj 2011, 22:21 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27 Sty 2009, 22:43
Posty: 309
Okoliczni mieszkańcy zaczęli protestować gdy wybudowano ekskluzywne osiedle Marina w pobliżu stadionu. Następnym wrogiem ponownego "hałasu" na Gwardii jest o wiele potężniejszy sąsiad czyli ABW.I gdy dodać do tego zawiłości własnościowe to mamy komplet przeciwności. Urząd Miasta ma odkupić od Policji zadłużony obiekt ale musi dać w zamian pomieszczenia dla sekcji bokserskiej i piłkarskiej ( IV liga).Śledząc artykuły w "Życiu Warszawy" wiem ze miasto wskazało dwa czy trzy obiekty, którymi sekcje wzgardziły ze względu na opłakany stan sanitariatów i szatni. A więc te sekcje dalej będą tkwiły na Racławickiej bo nie zanosi się na budowę nowych obiektów. Gdyby wkroczył do akcji ktoś znany, bogaty, utytułowany np.minister sportu czy szef sportu UM to byłaby szansa. My jako stowarzyszenie zrobiliśmy wszystko,żeby ustalić prawa własnościowe i wywarliśmy naciski z Klubem Parlamentarnym Promocji Żużla włącznie . I nic.
Mówiąc o Stegnach Wojtek ma na myśli planowane zawody na lodzie na początku marca 2012.Tam jest tor łyżwiarski.Na bezrybiu i rak ryba....

_________________
Start Gniezno Pany
Czerwono - czarne szatany!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WTS Nice Warszawa w eliminacjach MMPPK!
PostWysłany: 31 Maj 2011, 19:11 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 29 Sty 2009, 01:00
Posty: 453
peeste napisał(a):
Wojciech_Jankowski napisał(a):
Mam nadzieję, że WOSiR to zauważył i wynajmie nam obiekt na Stegnach


Możliwe że temat był poruszany (pierwszy mój post an forum), ale strasznie mnie zdziwiło (usłyszane, przeczytane gdzieś w jakimś portalu) że nie biorą Państwo pod uwagę stadionu Gwardii. Czy to prawda ? Fakt - jest w złym stanie lecz moim zdaniem wymagałby mniejszych nakładów finansowych niż "budowanie nowego obiektu od zera".
Czy to prawda że okoliczni mieszkańcy protestowali przeciw zawodom żużlowym na stadionie ?


Gwardia to temat wałkowany od kilku lat. Dopóki nie będzie to obiekt miejski, nie ma mowy o reaktywacji speedwaya w długim horyzoncie czasowym. Prosze zauważyć, jaką dużą kwotę musi przeznaczyć PSŻ Poznań na wynajem obiektu, który nie jest własnością miasta...

Pojawiły się już numery startowe na finał MMPPK w Gdańsku. Nasi zawodnicy wystartują z numerami 5,6 i 17. Finał odędzie się w piątek, 1 lipca.

_________________
Ze sportowymi pozdrowieniami,
Wojciech Jankowski
w.jankowski@zuzel.waw.pl
www.wtswarszawa.pl
http://www.zuzel.waw.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WTS Nice Warszawa w eliminacjach MMPPK!
PostWysłany: 09 Cze 2011, 00:28 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 09 Cze 2011, 00:06
Posty: 1
Witam :D
Jestem tu pierwszy raz i poczytałem sobie co piszecie... żużel w Warszawie musi być, bo... bo to sport widowiskowy... bo to sport rodzinny (w przeciwieństwie do piłki nożnej)... bo to sport, który ma najlepszą ligę w świecie.
Fanem żużla jestem od wielu lat poprzez bliskie kontakty z Apatorem Toruń (obecnie Unibax) i obserwowałem jak zalążki speedwaya próbował w Warszawie wprowadzić "papa" Gollob. No cóż nie udało się. Ale czy teraz musi się nie udać? Po zaangażowaniu ludzi, którzy współtworzyli WTS widać, że ta idea ma sens. Jak mówi przysłowie: nie od razu Kraków zbudowano. :)
Ale nie o tym... i nie tu... chciałem pisać.
Zorganizowanie drużyny "młodzieżowców" i zaangażowanie oraz starty tej drużyny pokazują, że wreszcie my warszawiacy możemy się cieszyć ze zwycięstw "naszych" żużlowców z Syrenką na plastronach, że portale żużlowe piszą o zwycięstwach WTS Nice Warszawa, że być może w niedalekiej przyszłości będziemy oklaskiwali naszych żużlowców na stadionie WTS-u gdzieś w Warszawie. Ja w to głęboko wierzę :D
Tak więc cieszmy się z tego co mamy obecnie i wspólnymi siłami spróbujmy wesprzeć działania WTS-u przy reaktywacji speedwaya w Warszawie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WTS Nice Warszawa w eliminacjach MMPPK!
PostWysłany: 16 Lip 2011, 01:41 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27 Sty 2009, 22:43
Posty: 309
Cieszę się że kolejny życzliwy głos zabrano w sprawie drużyny WTS Nice Warszawa.Racja, nie od razu Kraków zbudowano.Trzeba robić swoje, małymi kroczkami,nie zrażać się przeciwnościami i krytyką całej armii prześmiewców.Ja staram się pomagać w reaktywacji jak mogę - piórem, wrzaskiem na trybunach w Gdańsku i Opolu, jak trzeba to będę zapychać motory naszych juniorów. Na razie miałam przyjemność odebrać na dworcu Patryka Brauna i gościć go u siebie przed prezentacją w Złotych Tarasach.A ile było radości z przymierzania nowych kevlarów! :D :D :D Teraz szykuje się do Opola na kolejna rundę MDMP 20 lipca!Szkoda że do Gdańska nie udało się namówić kibiców na wyjazd busem, pojechaliśmy 3 samochodami i kilkoro pociągiem. Może do Opola pojedzie też taka fajna ekipa.... :)

_________________
Start Gniezno Pany
Czerwono - czarne szatany!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WTS Nice Warszawa w eliminacjach MMPPK!
PostWysłany: 21 Lip 2011, 18:19 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 29 Sty 2009, 01:00
Posty: 453
Dziękuję wczoraj wszystkim, którzy pojechali wczoraj do Opola!

Mimo sporego osłabienia pokazaliśmy, że wszystko to zaczyna trybić i tworzymy drużynę. Pod nieobecność braci Pawlickich Adrian Gała trochę zbyt ambicjonalnie podszedł do zawodów i wytrąciła go z rytmu taśma w pierwszym biegu (de facto czy Łukasz Bojarski nie dotknął jej pierwszy, nie jestem pewien). Później jechał na drugim miejscu, próbował zaatakować Kacpra Rogowskiego zbyt wcześnie i stąd upadek.

Na pewno wielki plus to postawa Patryka Brauna. Mam nadzieję, że ci, którzy przekreślili go już na samym początku, teraz mogą żałować. Gdyby nie błąd na pierwszym łuku ostatniego biegu (po wygranym starcie z Marcelem Kajzerem i Maciejem Fajferem), pewnie Patryk zaliczyłby dwucyfrowy wynik.

Teraz za dwa tygodnie czeka nas nie lada wyzwanie organizacyjne - organizacja własnej rundy MDMP. Jeśli ktoś jest chętny pomóc przy organizacji zawodów, to proszę o kontakt. Każda para rąk się przyda (począwszy od kasjerek po wirażowych i osoby funkcyjne).

_________________
Ze sportowymi pozdrowieniami,
Wojciech Jankowski
w.jankowski@zuzel.waw.pl
www.wtswarszawa.pl
http://www.zuzel.waw.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WTS Nice Warszawa w eliminacjach MMPPK!
PostWysłany: 21 Lip 2011, 19:46 
Offline

Dołączenie: 01 Kwi 2009, 22:21
Posty: 1
Miejscowość: Warszawa
Czy dobrze zrozumiałem, że 4 sierpnia będą zawody w Warszawie? :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WTS Nice Warszawa w eliminacjach MMPPK!
PostWysłany: 22 Lip 2011, 11:16 
Offline

Dołączenie: 30 Sty 2009, 12:55
Posty: 129
tor WTS NICE WARSZAWA jest w Pile... ja się ciesze, że Patryk Braun zaczyna jechać i jest skuteczniejszy od swoich rówieśników z Bydgoszczy... mam wielką nadzieje, że skorzysta on najbardziej na tym i trzymam za niego kciuki!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WTS Nice Warszawa w eliminacjach MMPPK!
PostWysłany: 23 Lip 2011, 13:24 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 29 Sty 2009, 01:00
Posty: 453
Szumo napisał(a):
Czy dobrze zrozumiałem, że 4 sierpnia będą zawody w Warszawie? :D


Nasza runda odbędzie się w Pile. W Warszawie nie ma toru z licencją PZM, na którym istniałaby możliwość organizacji imprezy masowej.

Rudnę zorganizujemy własnymi zasobami. Jeśli są chętni do pomocy, to proszę o kontakt.

_________________
Ze sportowymi pozdrowieniami,
Wojciech Jankowski
w.jankowski@zuzel.waw.pl
www.wtswarszawa.pl
http://www.zuzel.waw.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WTS Nice Warszawa w eliminacjach MMPPK!
PostWysłany: 26 Lip 2011, 00:40 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27 Sty 2009, 22:43
Posty: 309
Oto zdjęcie z Opola przed zawodami.Patryk Braun - robi postępy chłopak, wspaniale pierwszy bieg go uskrzydlił,Adrian Gała - zbyt ambitnie szarżował, bardzo się starał, no i nasze zielonogórskie wsparcie - Remek!
A trener Miedziński zbierał kamienie z toru..... :D Co do Piły to ja na 100 procent, mogę też przed meczem bilety sprzedawać w kasie albo zbierać kamienie z toru.Kuba przygotowuje płytkę CD z hymnami żużlowymi i hitami rockowymi typu "All right now" i Led Zeppelin wg moich sugestii! :D
Właśnie wróciliśmy z Krakowa ( mecz z Krosnem) ale szykujemy się na Piłę! :D :D :D
Więcej zdjęć ukaże się w galerii niebawem!


Załączniki:
Komentarz do pliku: Nasze dzielne chłopaki z trenerem przed zawodami po oględzinach toru!
P7186734.JPG
P7186734.JPG [ 566.76 KiB | Obejrzany 678 razy ]

_________________
Start Gniezno Pany
Czerwono - czarne szatany!
Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WTS Nice Warszawa w eliminacjach MMPPK!
PostWysłany: 26 Lip 2011, 11:50 
Offline

Dołączenie: 06 Kwi 2009, 15:23
Posty: 55
RUN TO THE HILLS!!!!!!!!
Musowo!!!!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WTS Nice Warszawa w eliminacjach MMPPK!
PostWysłany: 27 Lip 2011, 14:14 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27 Sty 2009, 22:43
Posty: 309
1 Bon Jovi - You give love a bad name
2 Bon Jovi - Livin on a prayer
3 Eminem - Lose Yourself
4 Lady Pank - Zostawcie Titanica
5 The Beatles - Help
6 The Beatles - I want to hold your hand
7 The Blues Brothers - Everybody needs somebody
8 The Blues Brothers - Gimme some lovin
9 The Blues Brothers - Peter Gunn theme
10 The Blues Brothers - Jailhouse rock
11 The Beatles - Twist and Shout
12 The Beatles - Obla di obla da
13 Europe - The final Countdown
14 Three 6 mafia - It's a fight
15 Linkin Park - Bleed it out
16 Survivor - Eye of the tiger
17 Queen - Radio ga ga
18 Queen - We will rock you
19 AC DC - TNT
20 AC DC - Thunderstruck
21 AC DC - Highway to hell
22 Iron Maiden - Run to the Hills
23 Nirvana - Smells like teen spirit
24 The Rasmus - In the shadows
25 The Offspiring - The kids arent alright
26 Jimi Hendrix - Hey Joe


To dotychczasowy repertuar zebrany na płytę do Piły. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś propozycje to proszę nadsyłać!!! :D :D :D

_________________
Start Gniezno Pany
Czerwono - czarne szatany!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WTS Nice Warszawa w eliminacjach MMPPK!
PostWysłany: 28 Lip 2011, 07:32 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 29 Sty 2009, 01:00
Posty: 453
Miejmy nadzieję, że w Pile dopisze pogoda, która ostatnio nie rozpieszcza żużlowców.

Jeśli są osoby chętne do pomocy w Pile, to proszę o kontakt. Każda para rąk do pomocy się przyda.

_________________
Ze sportowymi pozdrowieniami,
Wojciech Jankowski
w.jankowski@zuzel.waw.pl
www.wtswarszawa.pl
http://www.zuzel.waw.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WTS Nice Warszawa w eliminacjach MMPPK!
PostWysłany: 31 Lip 2011, 15:11 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27 Sty 2009, 22:43
Posty: 309
Kuba i ja wyjeżdżamy we wtorek o 9.00 Polskim Busem z okolic stacji Metro Wilanowska.Bierzemy laptopa żeby mieć kontakt ze światem żużlowym! :D
Bus jedzie co prawda 7 godzin ale za to jest komfortowy i ma wi-fi. Kuba Barański ma to to sprawdzone i polecał, poza tym cena - 40 zł. Bo jest TLK bezpośredni i jedzie 5 godzin z hakiem ale kosztuje 59 zł.
Kuba Barański - obsługa fotograficzna,obiecał, bo ja będę na wieżyczce.Baran ma poza tym lepszy aparat....
Już mam rajzefiber przedwyjazdowy i nacięłam 2 kilo confetti z paczek po czipsach i starych gazet.Zatrudniłam nawet gości ( mama Ani Wróblewskiej) na wczorajszym Terenzano. Teraz tylko flagę wyprać,płytkę nagrać, licencje spakować.... i jedziemyyyyy! :D :D :D

_________________
Start Gniezno Pany
Czerwono - czarne szatany!


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Edited by InServ Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group