home historia obiekty forum linki
do潮cz do nas
aktualno禼i o nas blog ekonomia speedwaya napisali o nas Galeria
Obecny czas: 01 Maj 2024, 23:33

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 117 posty(贸w) ]  Id藕 do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nast臋pna
Autor Wiadomo艣膰
 Temat postu: Re: WSPOLNE WYJAZDY
PostWys艂any: 09 Pa藕 2009, 00:32 
Offline

Do艂膮czenie: 03 Lut 2009, 22:27
Posty: 20
Witam,

Wybieram si臋 na GP do Bydgoszczy samochodem, a p贸藕niej zostaje w Toruniu na mecz Unibax -Falubaz. Powr贸t do Wawy w niedziele zaraz po meczu. Mam miejsca wolne w aucie jak kto艣 jest ch臋tny to mog臋 zabra膰.
Info pod moim mailem: sebastian_wojciechowski@o2.pl, tel.696029089.
chyba, 偶e mo偶e kto艣 planuje podobne rozwi膮zanie i ma jedno miejsce wolne w aucie - ch臋tnie do艂膮cz臋.

Pzdr
Sebastian


G贸ra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WSPOLNE WYJAZDY
PostWys艂any: 27 Lut 2010, 13:42 
Offline
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 26 Sty 2009, 16:31
Posty: 271
Miejscowo艣膰: Warszawa
Witam po zimowej przerwie. Jakie艣 plany dotycz膮ce GP Leszno? Kto艣 wybiera si臋 mo偶e indywidualnie?

_________________
papiak1969
Image


G贸ra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WSPOLNE WYJAZDY
PostWys艂any: 07 Mar 2010, 00:44 
ja 100% .. ale pewnie na moto ... ;)


G贸ra
  
 
 Temat postu: Re: WSPOLNE WYJAZDY
PostWys艂any: 29 Mar 2010, 22:09 
A autobus na Leszno GP nie jest w planie? po zimie ch臋tni by si臋 zebrali


G贸ra
  
 
 Temat postu: Re: WSPOLNE WYJAZDY
PostWys艂any: 30 Mar 2010, 00:14 
Offline
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 29 Sty 2009, 01:00
Posty: 453
Mariusz napisa艂(a):
A autobus na Leszno GP nie jest w planie? po zimie ch臋tni by si臋 zebrali


W czasie spotkania nie by艂o zainteresowania grupowym wyjazdem do Leszna. Z wst臋pnych plan贸w wynika, 偶e w tym roku obieramy nieco inny kierunek.

_________________
Ze sportowymi pozdrowieniami,
Wojciech Jankowski
w.jankowski@zuzel.waw.pl
www.wtswarszawa.pl
http://www.zuzel.waw.pl


G贸ra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WSPOLNE WYJAZDY
PostWys艂any: 16 Kwi 2010, 21:19 
Wojciech_Jankowski napisa艂(a):
Mariusz napisa艂(a):
A autobus na Leszno GP nie jest w planie? po zimie ch臋tni by si臋 zebrali


W czasie spotkania nie by艂o zainteresowania grupowym wyjazdem do Leszna. Z wst臋pnych plan贸w wynika, 偶e w tym roku obieramy nieco inny kierunek.

Pewnie Toronto .. a ja lece do Leszczynowa .. wiec jak ktos chetny to maila ..:-) biuro@uvp.com.pl .. mam noclegi jak trzeba , a w niedziele po GP . wroclaw gorzow ... i do domu .. ;)


G贸ra
  
 
 Temat postu: Re: WSPOLNE WYJAZDY
PostWys艂any: 16 Kwi 2010, 21:22 
dodam ze tendencyjnie ... toronto .. :cry: jak lokal na ursynowie ... ;)


G贸ra
  
 
 Temat postu: Re: WSPOLNE WYJAZDY
PostWys艂any: 27 Kwi 2010, 23:19 
Offline

Do艂膮czenie: 03 Lut 2009, 22:27
Posty: 20
Witam Wszystkich,

Oj dawno mnie tu nie by艂o..., ale mo偶e mnie jeszcze kto艣 pami臋ta;)
Czy b臋dzie organizowany wyjazd na SGP do Torunia??
Pytam, bo dzi艣 przegl膮da艂em stron臋 Unibaxu i z tego co widz臋 to zaczyna si臋 robi膰 krucho z biletami...

Pzdr
Seba


G贸ra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WSPOLNE WYJAZDY
PostWys艂any: 28 Kwi 2010, 11:12 
Offline

Do艂膮czenie: 24 Pa藕 2009, 08:50
Posty: 5
Witam Serdecznie,

Popieram kwestie wyjazdu do Torunia, jako WTS.
Kto jeszcze ch臋tny?
Kolejne osoby wpisujecie si臋:
1. Seba
2. Kojot


G贸ra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WSPOLNE WYJAZDY
PostWys艂any: 29 Kwi 2010, 09:44 
Offline
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 26 Sty 2009, 16:52
Posty: 416
Miejscowo艣膰: Warszawa
Wiadomosci uzytkownika Tomekwawa jako niewiele wnoszace do tematu zosta艂y usuni臋te.

A na przyszlosc zamiast naduzywania emotikionow proponuje na uspokojenie barszczyk z automatu.
I jeszcze jedno. Nazwy wlasne piszemy wielka litera.


G贸ra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WSPOLNE WYJAZDY
PostWys艂any: 29 Kwi 2010, 12:53 
no tak ... pisa艂em o dupie marynie .. a nie o wyjazdach na speedway lub ursyn贸w ... ale po barszczyku przesz艂o .. dzi臋x za podpowiedz ...

wsp贸lne wyjazdy to dzia艂 dla wybranych, jad膮cych w wybranym kierunku, ( toronto/ursynow) wybrani musz膮 "zebra膰 brawa" za przygotowanie wyjazdu .
Wi臋c pozostaje mi si臋 po偶egna膰 z tym dzia艂em ... i jezdzi膰 na speedway w sprawdzonym sk艂adzie ..to tyle ... ale pewnie i ten post bedzie skasowany .. 8-)


G贸ra
  
 
 Temat postu: Re: WSPOLNE WYJAZDY
PostWys艂any: 29 Kwi 2010, 13:51 
Offline
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 26 Sty 2009, 16:52
Posty: 416
Miejscowo艣膰: Warszawa
Pisales i dalej piszesz o dupie Maryni.
Widac, ze przychodzi Ci to z trudem, wiec watpie, zebys to zrozumial, ale ten temat jest o wyjazdach. Pisac w nim moze kazdy, byle na temat.

Nie wiem skad jestes. Sadzac po nicku i po tym ze dla Ciebie wyprawa na Ursynow jest rownie skomplikowana jak wyjazd, podejrzewam, ze jak glosi stara piosenka to zapewne "Otwock, Pruszkow, Falenica...".

Zycze milej wyprawy na zuzel do Toronto w sprawdzonym skladzie.
Mam nadzieje, ze jak wrocisz to opiszesz nam jaki wspanialy wyjazd zorganizowales.

Po raz ostatni informuje. Nazwy wlasne piszemy wielka litera. Jezeli nie dziala Ci klawisz Shift na klawiaturze proponuje wstrzymac sie z pisaniem na tym forum do czasu zakupu nowej klawiatury.

Watpie, abys dotrzymal slowa i tu nie pisal, ale gdyby tak sie przypadkiem stalo - nikt po Tobie plakac nie bedzie.

Troche humoru nie zaszkodzi, wiec Twoja wiadomosc zostawiam.


G贸ra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WSPOLNE WYJAZDY
PostWys艂any: 29 Kwi 2010, 14:08 
Offline

Do艂膮czenie: 06 Kwi 2009, 15:23
Posty: 55
Ja tymczasem powiadamiam wszystkich zainteresowanych, wst臋pnie zainteresowanych, w膮tpi膮cyh itp., 偶e organizacja wyjazdu na GP do Torunia zosta艂a rozpocz臋ta 8-)

Albo sie rozpocznie jak si臋 tam kurcze dodzwonie :evil:

Czekajcie na info!!!!

P.S. Widzisz Tomku! W emotikonach nie ma nic z艂ego o ile ma si臋 co艣 do powiedzenia ;)


G贸ra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WSPOLNE WYJAZDY
PostWys艂any: 29 Kwi 2010, 15:29 
Rafa艂 napisa艂(a):
Pisales i dalej piszesz o dupie Maryni.
Widac, ze przychodzi Ci to z trudem, wiec watpie, zebys to zrozumial, ale ten temat jest o wyjazdach. Pisac w nim moze kazdy, byle na temat..
mo偶e przywr贸cisz moje posty , to ocenimy czy by艂y na temat czy nie ( proponowa艂em wyjazd do toronto na gp busem dla 6 os .) a pisz臋 o dupie marynie a nie Maryni .. wi臋c nie przekr臋caj :!:
[/quote]
Nie wiem skad jestes. Sadzac po nicku i po tym ze dla Ciebie wyprawa na Ursynow jest rownie skomplikowana jak wyjazd, podejrzewam, ze jak glosi stara piosenka to zapewne "Otwock, Pruszkow, Falenica..."..[/quote] na ursyn贸w si臋 nie wybieram z prostej przyczyny - je偶d偶臋 na mecze "na 偶ywo" i zabieram ew. ch臋tnych . Tak z ciekawo艣ci .. by艂e艣 gdzi臋 w tym roku .. opr贸cz ursynowa?? I zapraszam do Otwocka ... albo nie , jak si臋 spotkamy to opowiem Ci o jego walorach w skr贸cie .
.[/quote]
Zycze milej wyprawy na zuzel do Toronto w sprawdzonym skladzie.
Mam nadzieje, ze jak wrocisz to opiszesz nam jaki wspanialy wyjazd zorganizowales..[/quote]
kilka os. z tego forum by艂o ze mn膮 na wyjazdach .. i nie musz臋 opisywa膰 swych "osi膮gni臋膰" w tym temacie ( ma艂o pisz臋 troch臋 robi臋 .. inni na odwr贸t i z wielkim rozg艂osem ... mo偶e na sportowych opublikowa膰 偶e WTS tak wspaniale raz do roku organizuje wyjazd..) ;) .[/quote]
Po raz ostatni informuje. Nazwy wlasne piszemy wielka litera. Jezeli nie dziala Ci klawisz Shift na klawiaturze proponuje wstrzymac sie z pisaniem na tym forum do czasu zakupu nowej klawiatury. .[/quote] daj przyk艂ad i mo偶e u偶ywaj 偶艂臋膮贸 - inni nie maj膮 takich problem贸w z Alt-em jak TY ...no i jak ja z Shift-em .. ;)

.[/quote]Watpie, abys dotrzymal slowa i tu nie pisal, ale gdyby tak sie przypadkiem stalo - nikt po Tobie plakac nie bedzie.

Troche humoru nie zaszkodzi, wiec Twoja wiadomosc zostawiam.[/quote]
szkoda 偶e nie wszystkie moje posty zostawiasz .. ale nie mam na to wp艂ywu . a po艣miejemy si臋 pewnie razem jak si臋 nied艂ugo spotkamy .. bo jak piszesz troch臋 humoru nie zaszkodzi .. b臋dzie weso艂o

:D ;) :lol:


G贸ra
  
 
 Temat postu: Re: WSPOLNE WYJAZDY
PostWys艂any: 29 Kwi 2010, 15:44 
Offline
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 26 Sty 2009, 16:52
Posty: 416
Miejscowo艣膰: Warszawa
A c贸偶 to jest ta "maryna"? Bo w 偶adnym s艂owniku nie znalaz艂em.
Mo偶e warto powt贸rzy膰 5 (chyba, nie znam a偶 tak dobrze programu szko艂y podstawowej) klas臋 szko艂y podstawowej.
Mnie uczyli 偶e ten zwi膮zek frazeologiczny to "o dupie Maryni (Maryny)", ale zapewne tak samo jak na wyjazdach nie znam si臋 na j臋zyku polskim.

Z uwagi na nieumiej臋tno艣膰 cytowania, a przez to niemo偶liwo艣膰 odczytania dalszej cz臋艣ci Twojej wiadomo艣ci pozostawiam j膮 bez odpowiedzi..

Przypominam, 偶e 4 godziny temu pisa艂e艣, 偶e si臋 tu nie b臋dziesz wypowiada艂.

Jak dla mnie koniec tematu.

Wszelkie posty nie zwi膮zane z wyjazdami (czy to organizowanymi przez WTS, czy na w艂asn膮 r臋k臋) b臋d膮 kasowane.


G贸ra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WSPOLNE WYJAZDY
PostWys艂any: 01 Maj 2010, 14:46 
Offline
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 01 Lut 2009, 20:49
Posty: 185
Rafa艂 napisa艂(a):
Wszelkie posty nie zwi膮zane z wyjazdami (czy to organizowanymi przez WTS, czy na w艂asn膮 r臋k臋) b臋d膮 kasowane.


:D .. hurrraaaa ... cosik dla mnie ... :lol:

a spamne sobie .. a co tam ... :lol:

... no dobra ... jak cos to jestem chetny na wyjazd na GP. Prosze umiescic mnie na liscie.

:roll:

_________________
Apator "K", Apator "S" Apator Mistrzem Polski jest ..... ;-)


G贸ra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WSPOLNE WYJAZDY
PostWys艂any: 04 Maj 2010, 23:22 
Offline
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 29 Sty 2009, 01:00
Posty: 453
kojot napisa艂(a):
Witam Serdecznie,

Popieram kwestie wyjazdu do Torunia, jako WTS.
Kto jeszcze ch臋tny?
Kolejne osoby wpisujecie si臋:
1. Seba
2. Kojot


Z powodu nieprzewidywalnego zainteresowania wyjazdem na Grand Prix do Torunia, prosi艂bym o wst臋pne deklaracje, kto zainteresowany b臋dzie wyjazdem. Cena wyjazdu oscylowa膰 b臋dzie w okolicach 180 z艂 (140 z艂 bilet oraz 40 z艂 przejazd).

_________________
Ze sportowymi pozdrowieniami,
Wojciech Jankowski
w.jankowski@zuzel.waw.pl
www.wtswarszawa.pl
http://www.zuzel.waw.pl


G贸ra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WSPOLNE WYJAZDY
PostWys艂any: 05 Maj 2010, 17:20 
Offline
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 26 Sty 2009, 16:31
Posty: 271
Miejscowo艣膰: Warszawa
papiak1969+ basia1974

_________________
papiak1969
Image


G贸ra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WSPOLNE WYJAZDY
PostWys艂any: 06 Maj 2010, 10:10 
Jak b臋dzie wyjazd to ja si臋 pisz臋:)


G贸ra
  
 
 Temat postu: Re: WSPOLNE WYJAZDY
PostWys艂any: 09 Maj 2010, 00:21 
Offline
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 27 Sty 2009, 22:43
Posty: 309
Jawka z synem.
Zap艂aci艂am wczoraj na konto po 100 z艂 od 艂ebka zaliczk臋!Kto pierwszy wp艂aci zaliczk臋 ten lepszy! :D A co tam, wyjazd w towarzystwie ucznia i jego rodzic贸w - fan贸w Jarka Hampela?Tego nie mo偶na przepu艣ci膰! :) A poza tym kto艣 musi prowadzi膰 konkurs w autokarze! ;) A kto jak nie licencjonowany spiker 偶u偶lowy?! :lol:

_________________
Start Gniezno Pany
Czerwono - czarne szatany!


G贸ra
 Profil  
 
Wy艣wietl posty z poprzednich:  Sortuj wed艂ug  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 117 posty(贸w) ]  Id藕 do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nast臋pna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 4 go艣ci


Nie mo偶esz zak艂ada膰 nowych temat贸w na tym forum
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach na tym forum
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Edited by InServ Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group