home historia obiekty forum linki
dołącz do nas
aktualności o nas blog ekonomia speedwaya napisali o nas Galeria
Blisko 10 tysięcy głosów
Dodano: 2012-02-16 21:39:42

< Wstecz


Głosowanie publiczności w ogólnopolskim konkursie fotograficznym na Żużlowe Zdjęcie Roku powoli dobiega końca. Warszawskie Towarzystwo Speedwaya za pośrednictwem portalu społecznościowego facebook otrzymało w tym roku już blisko 10 tys. głosów! Głosować można do poniedziałku (20.02.2012 r.). Po podliczeniu głosów zostanie wręczona nagroda publiczności w postaci aparatu Nikon ufundowanego przez Mazowiecką Spółę Gazownictwa sp. z o.o. Wyboru dokonała również już kapituła, która wręczy nagrodę w czasie ENEA VI Gali Sportu Żużlowego w najbliższy piątek w Warszawie.

 

Kapituła w składzie: Piotr Szymański, Andrzej Grodzki, Michał Sikora, Leszek Blanik i Jerzy Szczakiel stanęła przed niezwykle trudnym zadaniem wyboru Żużlowego Zdjęcia 2011 Roku. Uczestnicy przysłali bowiem prawie pół tysiąca zdjęć. W konkursie wzięli udział fotoreporterzy z Polski, Czech, Ukrainy oraz Węgier. Oficjalne wyniki zostaną ogłoszone w czasie uroczystej gali w Warszawie w najbliższy piątek (24.02.2012 r.) w Centrum Olimpijskim. W tej chwili wiadomo jedynie, że o wyborze zdjęcia 2011 roku musiała zadecydować dogrywka.

 

Laureat tegorocznej edycji oprócz statuetki per aspera ad astra otrzyma również markowy laptop. Wśród wszystkich głosujących rozlosowane zostaną również 3 bilety na Grand Prix w Lesznie ufundowane przez Unię Leszno oraz Polski Związek Motorowy.


< Wstecz

Skomentuj ten artykuł na forum!