home historia obiekty forum linki
dołącz do nas
aktualności o nas blog ekonomia speedwaya napisali o nas Galeria
Trwa głosowanie publiczności
Dodano: 2012-02-08 21:57:49

< Wstecz


W konkursie fotograficznym Żużlem w Obiektyw rozpoczęło się głosowanie publiczności. Za pośrednictwem portalu społecznościowego facebook każdy będzie mógł wyrazić swoje zdanie, które zdjęcie zasługuje na tytuł Żużlowego Zdjęcia 2011 Roku. Wśród wszystkich, którzy oddadzą głosy, zostaną rozlosowane 3 bilety na Grand Prix Leszna ufundowane przez Unię Leszno oraz Polski Związek Motorowy.

 

W tym roku Warszawskie Towarzystwo Speedwaya otrzymało po raz kolejny więcej prac konkursowych niż w poprzedniej edycji – blisko pół tysiąca prac. Poziom konkursu jest zdecydowanie wyższy niż w poprzednich edycjach - ponownie udział w konkursie wzięli fotoreporterzy z całej Europy. W najbliższym czasie kapituła konkursowa w składzie Andrzej Grodzki, Michał Sikora, Piotr Szymański, Leszek Blanik, Jerzy Szczakiel zadecyduje, komu w czasie ENEA VI Gali Sportu Żużlowego zostanie wręczona statuetka za najlepsze zdjęcie 2011 roku. Laureat otrzyma dodatkowo markowy laptop ufundowany przez Mazowiecką Spółkę Gazownictwa sp. z o.o.

 

Od 8.02.2012 r. do 20.02.2012 r. trwać będzie głosowanie publiczności, które odbędzie się za pośrednictwem facebooka. Aby zagłosować, wystarczyć dodać profil Warszawskiego Towarzystwa Speedwaya do znajomych i polubić wybrane zdjęcie. Swój głos można oddać na więcej niż jedno zdjęcie, ale nie zwiększa to szansy na wygraną w postaci biletów na Grand Prix w Lesznie. W losowaniu udział wezmą wszyscy, którzy zagłosowali na co najmniej jedno zdjęcie.

 

Autor pracy konkursowej, która otrzyma najwięcej głosów od Internautów, otrzyma od Mazowieckiej Spółki Gazownictwa sp. z o.o. aparat fotograficzny marki Nikon.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie konkursowej www.zuzlemwobiektyw.pl oraz facebooku Warszawskiego Towarzystwa Speedwaya.


< Wstecz

Skomentuj ten artykuł na forum!