home historia obiekty forum linki
dołącz do nas
aktualności o nas blog ekonomia speedwaya napisali o nas Galeria
Zbieranie zdjęć do 5-ego lutego!
Dodano: 2012-02-02 23:03:01

< Wstecz


Jeszcze tylko kilka dni czekają organizatorzy III edycji ogólnopolskiego konkursu fotograficznego Żużlem w Obiektyw na prace od wszystkich zainteresowanych fotografów – zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Następnie wystartuje głosowanie publiczności za pośrednictwem portalu społecznościowego facebook. Żużlowe Zdjęcie 2011 Roku zostanie wybrane przez kapitułę w składzie: Andrzej Grodzki, Michał Sikora, Piotr Szymański, Leszek Blanik, Jerzy Szczakiel, którzy dodatkowo wybiorą również pozostałych laureatów poszczególnych kategorii nagrodzonych w czasie VI Enea Gali Sportu Żużlowego.

 

Jak podkreślają wszyscy obserwatorzy, poziom tegorocznej edycji jest zdecydowanie wyższy niż dwóch poprzednich. Laureat oprócz prestiżowego wyróżnienia w czasie gali, otrzyma również markowy laptop ufundowany przez Mazowiecką Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. Także dla autora zdjęcia, które otrzyma najwięcej głosów za pośrednictwem facebooka czekać będzie nagroda niespodzianka od głównego sponsora konkursu. Z kolei wszyscy, którzy wezmą udział w głosowaniu publiczności będą mieli okazję wygrać 3 bilety na Grand Prix w Lesznie ufundowane przez Unię Leszno oraz Polski Związek Motorowy. Głosowanie publiczności rozpocznie się dopiero po zakończeniu zbierania prac i potrwa ok. dwa tygodnie – do 20 lutego.

 

Więcej informacji na temat konkursu, sposoby zgłaszania prac konkursowych oraz regulamin można znaleźć na stronie internetowej www.zuzlemwobiektyw.pl, a także na facebooku Warszawskiego Towarzystwa Speedwaya.

 

Przez dwa tygodnie uczestnicy zgłosili ponad 200 prac konkursowych. Prace można przesyłać jedynie do 5-ego lutego.


< Wstecz

Skomentuj ten artykuł na forum!