home historia obiekty forum linki
dołącz do nas
aktualności o nas blog ekonomia speedwaya napisali o nas Galeria
Pierwsze zdjęcia nadesłane
Dodano: 2012-01-26 09:58:41

< Wstecz


Już ponad tydzień uczestnicy ogólnopolskiego konkursu fotograficznego przesyłają swoje najlepsze zdjęcia wykonane w 2011 roku na skrzynkę konkursu Żużlem w Obiektyw. Organizatorzy otrzymali już blisko 100 prac, a poziom jest zdecydowanie wyższy niż w poprzednich dwóch edycjach. Zdjęcia można zgłaszać jeszcze przez dwa tygodnie - do 5-lutego. Później kapituła konkursowa, której skład zostanie ogłoszony w najbliższych dniach, wybierze Żużlowe Zdjęcie 2011 Roku.

 

Laureat zostanie uroczyście wyróżniony w czasie Enea VI Gali Sportu Żużlowego, która odbędzie się 24.02.2012 r. w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Tematyka zdjęć może być szeroko związana ze sportem żużlowym. Do tej pory duża część zdjęć jest dokumentacją wypadków, które miały miejsce na torach całego świata w 2011 roku. Jak podkreślają organizatorzy, bardzo cenne są także ujęcia, które oddają prawdziwe oblicze sportu żużlowego, ale niekoniecznie ilustrują upadki zawodników.

 

W tegorocznej edycji ponownie przeprowadzone zostanie głosowanie publiczności. Wszyscy kibice będą mieli okazję wybrać, ich zdaniem, najlepsze zdjęcie roku. Wśród głosujących rozlosowane zostaną bilety na Grand Prix Leszna, natomiast laureat otrzyma atrakcyjną nagrodę ufundowaną przez Mazowiecką Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. Głosowanie uruchomione zostanie dopiero po zakończeniu zbierania prac konkursowych.

 

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie internetowej www.zuzlemwobiektyw.pl  oraz na facebooku Warszawskiego Towarzystwa Speedwaya.


< Wstecz

Skomentuj ten artykuł na forum!