home historia obiekty forum linki
dołącz do nas
aktualności o nas blog ekonomia speedwaya napisali o nas Galeria
Ostatni dzwonek do wzięcia udziału w konkursie
Dodano: 2010-02-25 21:19:24

< Wstecz


5 marca (piątek) w samo południe upływa termin zgłaszania prac konkursowych do walki o tytuł „otoMoto.pl Żużlowe Zdjęcie Roku”. Tym samym wszystkim zainteresowanym pozostał jeszcze tydzień na przegląd swoich domowych zbiorów i wybór najlepszych ujęć.

 

Organizatorzy szacują, że ok. 80% prac napłynie właśnie w ostatnim tygodniu. Uczestnicy nie chcą bowiem odkrywać swoich najważniejszych kart przed rywalami. Przypominamy, że nagrodą główną w konkursie jest markowy skuter Kingway Comaro 50cc. Prace konkursowe można zgłaszać w trzech kategoriach, a dla zwycięzców każdej z nich przewidziano atrakcyjne nagrody w postaci zestawów zawierających wejściówki na Grand Prix w Lesznie, Drużynowy Puchar Świata w Gorzowie Wielkopolskim oraz książki o tematyce motocyklowej.

 

Wystawa podsumowująca konkurs, w czasie której laureatom zostaną wręczone główne nagrody, odbędzie się na terenie stacji metra Młociny, dzięki uprzejmości jednego z patronów merytorycznych konkursu, Zarządowi Transportu Miejskiego w Warszawie. Komisja konkursowa, w skład której weszli m.in. Doman Nowakowski, Tomasz Lis, Rafał Bryndal, Maciej Dowbor i Adam Krużyński stanie przed niezwykle trudnym zadaniem wyłonienia zwycięskiej pracy.

 

Regulamin konkursu oraz zasady przesyłania prac konkursowych znajdują się na stronie internetowej www.zuzlemwobiektyw.pl.

 

 

SPONSORZY:

             

PATRONI MERYTORYCZNI:

         

PATRONI MEDIALNI:

            

PARTNERZY:

           

         


< Wstecz

Skomentuj ten artykuł na forum!